שנתון
 
יצרן
 
דגם
 
קבוצת רכבים
 
מחירים
 
 
מגרש מכוניות במרכז


רבות, מדגמים ובצבעים שונים. אל מגרשי המכוניות מגיעים כולם, בין אם לקוחות פרטיים ובין אם לקוחות עסקיים, בסופו של דבר, המגוון והמחיר, הם הקובעים ובמגרש מכוניות יש גם מזה וגם מזה ובשפע.

קנייה טובה במחשבה תחילה.
החלטתם לרכוש מכונית, דגם, צבע, גודל, כל האופציות פתוחות ועל מנת להתחיל לקבל איזו שהיא התרשמות, צריך לצאת ולתור אחר המכונית המיועדת. מגרש המכוניות של חברת אוטופלוס, הינו מגרש מכוניות במרכז, ממוקם בנתניה, ליד קניון השרון. במגרש המכוניות שלנו, תוכלו להתרשם ממגוון רחב ביותר של מכוניות מכל הדגמים והגדלים, הן לשוק הפרטי והן לשוק העסקי. צוותי המכירות שלנו הינם צוותים מיומנים אשר מעניקים שירות מקצועי ואמין לכל לקוח ולקוח.

מגרש מכוניות במרכז - הכי קרוב שיש.
באוטופלוס, עושים את המקסימום על מנת למצוא עבור הלקוח את המכונית המתאימה לו ביותר ולכן, כאשר תגיעו אל מגרש המכוניות שלנו, אנו נשאל אתכם כמה וכמה שאלות על המכוניות אותה אתם מחפשים. כאשר אתם מחפשים את המכונית הבאה שלכם, חשוב לדעת מהו הצורך המדויק שלכם על מנת שתוכלו להינות ממנה באופן האופטימלי ולאורך זמן. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון אפשרויות מימון שונות ונסייע לכם ככל הניתן, גם לאחר הרכישה.

רכישת מכונית חדשה מפרטי, או ממגרש מכוניות?
בעבר, נהוג היה לרכוש מכוניות מאדם פרטי ("יד ראשונה מרופא") ולבצע את כלל התהליך באופן אישי, מול המוכר. כיום, המגוון גדול הרבה יותר ואפשרויות התשלומים השונות, מרחיבות את טוח החיפושים שכן, אין דרישה לתשלום מלא על המכונית אלא באופן המתאים לרוכש ועפ"י תכנית תשלומים נוחה. אחריות ואמינות. זהו יתרון ונסף שיש ברכישת מכונית דרך מגרש מכוניות, שכן, מאחורי המכונית עומדת חברה אשר דואגת לטיפולים שוטפים של המכוניות, כמו גם אחריות לתקופות שונות (תלוי בחברה), ואף המשך עסקאות ליסינג עתידיות להחלפת המכונית בהמשך, לדגם מתקדם יותר.

מה חשוב לדעת כאשר רוכשים מכונית חדשה?
ראשית ובתור התחלה, חשוב לדעת איזה דגם מכונית מועדף עליכם. במגרש המכוניות במרכז של אוטופלוס, ישנם דגמים רבים, על מנת שלא ללכת לאיבוד, מומלץ להתמקד בדגם אחד עד שלושה מועדפים ולבדוק האם תכונות המכונית מתאימות לצרכים שלכם, כמו למשל:
  1. גודל מנוע
  2. חלל פנימי
  3. צריכת דלק
  4. מבנה פיזי של הדגם- מספר דלתות, חלוקת מושבים, גודל תא מטען וכיו"ב
אנו נסב את תשומת לבכם לפרטים טכניים וייתרונות נוספים של כל דגם שתבחרו, עד שנענה על כלל הדרישות.

חברת אוטופלוס – הדרך שלכם למכונית חדשה.
אוטופלוס היא חברה משפחתית, סוכנות רכב וותיקה, בעלת ניסיון בתחום הרכבים של למעלה מ- 40 שנה. אנו מתמחים ברכישת רכבי ליסינג, יד ראשונה, השכרה וטרייד אין. צוותי המכירות, התחזוקה והמוסך שלנו, מקצועיים במיוחד ומנוסים בתחום, מעניקים שירות מקצועי ופתרונות ייחודיים לרכישה הן לקהלים פרטיים והן לקהלים עסקיים- רכבי מנהלים/ עבודה ועוד. לקהל לקוחותינו אנו מעניקים בנוסף שירותי מוסך, פחחות וצבע, ליווי לטסט השנתי וייעוץ בכל תחום הרכבים. רכישת מכונית חדשה אינה נושא לחובבנים ועל מנת לדעת בוודאות, כי הרכב שאתם רוכשים הינו הרכב המתאים לכם מכל הבחינות, הדרישות והעלויות, אנו מזמינים אתכם להגיע למגרש המכוניות שלנו הממוקם בנתניה, תוכלו לתאם פגישה מראש ונציג שירות ימתין לכם ויוכל להקדיש את הזמן הדרוש לכם להגיע להחלטה הנכונה לכם ביותר.

בברכת דרך צלחה ובטוחה.
צוות אוטופלוס.