שנתון
 
יצרן
 
דגם
 
קבוצת רכבים
 
מחירים
 
 
מימון לרכב


רכב חדש. מי לא רוצה?
לא פעם על הכביש, נראה מכוניות חדשות מימין ומשמאל ואילו אנו, ישובים ברכב לא חדש, בלשון המעטה, חבוט מעט, דהוי מעט, כזה ש"אוכל דלק" הרבה יותר מהר ממה שנכנסת המשכורת לבנק והמחשבה שעולה בראש היא- איך הם עושים את זה? איך כל אלו על הכביש נוהגים ברכבים חדשים?

מימון לרכב. הפתרון.
בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר פתרונות וסיוע ברכישת רכב חדש. בסופו של יום, הנסיעה ברכב הישן שלנו, אינה יעילה, עולה הרבה דלק ותיקונים וכמובן, גם מזהמת את הסביבה. בדיוק לשם כך התפתחו להם פתרונות מימון לרכב בחברות שונות, חברות אשראי, בנקים וסוכנויות רכבים שונות. אז איך עובד מימון לרכב הלכה למעשה? נתחיל ונאמר כי רכישת רכב חדש, היום, בהחלט לא בשמיים וכל אחד יכול באמצעות הסדרי תשלומים נוחים, לרכוש את הרכב החדש בו הוא מעוניין, שכן, לא לכל אחד זמין מלא הסכום לתשלום. אופציית המימון לרכב היא המשתלמת ביותר לרכישה ע"י מקדמה ותשלומים חודשיים והנה לכם הרכב החדש שלכם. תתחדשו!

כיצד מקבלים מימון לרכב?
קל ופשוט.
חברת אוטו-פלוס מתמחה בפתרונות מימון שונים לרכב, כמו גם רכבים חדשים, רכבים להשכרה, רכבי ליסינג וטרייד אין. אנשי המקצוע שלנו מיומנים, בעלי ניסיון רב שנים בתחום ועפ"י הדרישה, הצורך והיכולת הכלכלית של הלקוח, יודעים לגבש עבורו את תכניות המימון המתאימה לו ביותר. רכב חדש זו לא מותרות, זהו עניין בטיחותי לכלל המשפחה הנוסעת, המטרה שלנו היא לאפשר ללקוח להרגיש שרכישת רכב היא בהישג ידו ולא עניין מסובך מדי ולכן, אנו מציעים פתרונות אטרקטיביים ופריסת תשלומים ארוכה של עד 60 תשלומים.

הרכב שלכם, זה העסק שלנו.
חברת אוטו-פלוס היא חברה וותיקה בעלת יותר מ- 40 שנות ניסיון ומגרש המכירה שלנו נמצא בנתניה, מול קניון השרון, כך שלא תוכלו לפספס אותנו. חווית הלקוח באוטו-פלוס, היא חלק בלתי נפרד מחזון החברה, אנו מאמינים כי עם כל הכבוד למחיר הרכב, השירות- חשוב לא פחות (לעיתים אף יותר), כך שגם לאחר קבלת המימון לרכב ורכישתו, אנו עומדים לרשות הלקוח וזמינים לכל שאלה/ בקשה/ צורך. אנו פועלים בשוק הרכבים ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. מגוון הרכבים במגרש רחב ומגוון כך שלכל אחד ואחת יש את הרכב המתאים לו/ ה בדיוק.

*** המלצה חשובה ***

רכב הוא עניין רציני ביותר ולכן בטרם תצאו לרכוש, בצעו סקר מקיף על מה קיים בשוק ואילו אפשרויות עומדות לרשותכם, כמו גם החברה ממנה תרכשו את הרכב.

מזמינים אתכם להתקדם- אוטופלוס.
אז לאחר שקראתם כי רכישת רכב חדש היא לא בשמיים וניתן באמצעות מימון לרכב, לרכוש איזה רכב שתרצו, אנו ממליצים לכם לערוך ביקור אצלנו במגרש המכירות בנתניה, תוכלו לתאם פגישה מראש, או לבוא ספונטני אחרי הקפה בקניון ליד. צוות המכירות שלנו ישמח להקדיש לכם את מלא הזמן ותשומת הלב ולתת לכם בנוסף, את כל המידע הנדרש על מנת לקבל מימון לרכב החדש שלכם. ישנה נטייה לחשוב כי אנשי מכירות במגרשי הרכבים הינם אנשים אינטרסנטים, שרק עמלת המכירה עומדת בראש מעייניהם, לא כך הדבר אצלנו באוטו-פלוס, שכן, אנו עסק משפחתי, אינטימי ומקצועי ביותר ואצלנו המשפחה רק מתרחבת כל הזמן באמצעות הלקוחות הנאמנים שלנו שחוזרים וממליצים לבני משפחתם וחבריהם, על טיב ואיכות השירות שלנו.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את כלל הפתרונות המתאימים למימון לרכב החדש שלכם.