שנתון
 
יצרן
 
דגם
 
קבוצת רכבים
 
מחירים
 
 
מגרש מכוניות בנתניה


החלטתם לרכוש רכב. במידה והרכב לא נרכש מחבר/ בן משפחה, היעד העיקרי הוא - מגרש מכוניות וכאלו ישנם רבים וטובים ולפעמים גם טובים פחות. מגרש המכוניות של אוטו-פלוס ממוקם בנתניה ואנו מאמינים כי, לכל אחד מהרכבים המוצגים בו, יש את הבעלים העתידיים המתאימים לו - אנו רק עושים את השידוך.

מרוב עצים - לא רואים את היער.
הניסיון רב השנים שלנו באוטו-פלוס מלמד, כי רכישה טובה, היא רכישה חכמה ומהי רכישה חכמה? רכישה חכמה היא כזו אליה נערכים מראש ומבצעים מחקר מעמיק בטרם נשלוף את הארנק. על מנת שתהיו ממוקדים ומדוייקים, העלנו עבורכם כמה נקודות חשובות אשר יסייעו לכם בדרך:
  • תקציב. אחת ההחלטות הראשונות והחשובות ביותר. גם אם לא מספר מוגדר, הציבו מסגרת תקציב ריאלית ממנה לא תחרגו, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במקום בו לא תוכלו לעמוד בפריסת התשלומים העתידית. ואגב תקציב - אל תתביישו להתמקח בעת ביצוע הרכישה, לרוב המו"מ מול איש המכירות נושא פירות ומוזיל את התשלומים/ תכנית פריסת התשלומים.
  • סוג רכב. לכל אחד יש את הדגם הרכב המועדף/ האהוב עליו. במגרש המכוניות שלנו בנתניה, תוכלו למצוא מגוון עצום במיוחד של רכבים המתאימים לכל מטרה ולכל אחד. על מנת שלא תלכו לאיבוד, אנו מציעים לכם להיות החלטיים ומדוייקים כמה שניתן. גם אם קשה לכם להחליט בנוגע לסוג רכב מסויים, קחו לכם בין 3 - 5 דגמים מועדפים ולא יותר, בידקו את מחירי המחירון עבורם, שכן, גם אלו יכולים להיות בסיס למיקוח במעמד המכירה עצמה. בנוסף, תנו את הדעת למידותיו וגודלו הפיזיים של הרכב אותו אתם רוצים לרכוש, למשל - האם אתם מעוניינים ברכב עם חלל פנימי גדול ומרווח או חלל בעל אופי ספוטיבי נמוך וצ? מה רמת צרכית הדלק של הרכב ורמת זיהום האוויר שלו? כמה דלתות לרכב, מערכת השמע/ ניווט ועוד. העלו על הכתב כל דבר/ דרישה שחשוב לכם כי הרכב ייתן עליהן מענה ובכך תצליחו לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר.
  • אופי הרכב. בסעיף זה אנו נכנסים יותר לעומקם של פרטים וצרכים יומיומיים בכל הקשור לשימוש ברכב. חשוב לנו לדעת האם הרכב נועד לשימוש כלל מחזיקי הרישיון במשפחה, האם אתם משפחה מטיילת, האם אתם נוסעים הרבה בדרכי עפר/ כורכר/ מים, האם הרכב אמור לבצע נסיעות קצרות או ארוכות במרבית השימוש בו. כמה נהגים אמורים לנהוג ברכב ומהו ניסיון הנהיגה שלהם (ישנה חשיבות להחלטה בנוגע לגיר אוטומטי/ רגיל). ככל שתוכלו למסור יותר פרטים ודרישות, נוכל להגיע לבחירה המיטבית עבורכם.


טיפ חשוב 1
מימון או לא מימון, רכב חדש הוא לא זוג נעליים ולא קונים בלחץ ובוודאי שלא אצלנו במגרש המכוניות בנתניה. אנשי המכירות המקצועיים שלנו, ישמחו להעניק לכם את כל המידע והפרטים הנדרשים על הרכב שבחרתם ובהחלט גם זמן למחשבה והחלטה בנחת, בבית, תוך בחינת כל האופציות העומדות לרשותכם, זיכרו - רכישה חכמה מתחילה במחשבה.

טיפ חשוב 2
דעה שנייה – תמיד חשובה. לא פגשנו לקוחות רבים אשר הגיעו לבד אל מגרש המכוניות, רובם מעדיפים להגיע עם בן/ בת זוג, חבר, אשר מעניק ביטחון, מוריד לחץ ותמיד עוזר לשמוע חוות דעת נוספת על הרכב המיועד. כך שאם אתם מרגישים צורך, הביאו אתכם מלווה אל מגרש המכוניות.

אוטו-פלוס. מגרש מכוניות בנתניה.
מעבר להתמחות העיקרית במכירת מכוניות למגזר הפרטי והעסקי, אנו, באוטו - פלוס מעניקים תחת מטרייה אחת את השירותים הבאים:
  • פחחות וצבע.
  • הכנה + ליווי לטסט
  • ייעוץ וליווי בכל נושא הרכבים.


אנו מזמינים אתכם להגיע ולבקר אותנו במגרש המכוניות בנתניה, צוות המכירות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.