שנתון
 
יצרן
 
דגם
 
קבוצת רכבים
 
מחירים
 
 
טרייד אין לרכב בשרון


טרייד אין (Trade In) הוא שיטת רכישה של מוצר חדש/ מחודש כלשהו, ע"י אותו המוצר/ דומה לו מדגם ישן יותר/ משומש יותר, כך ניתן למשל, לרכוש תכשיטים/ שטיחים/ מוצרי חשמל ועוד. אך הטרייד אין המוכר לנו ביותר כיום הוא הטרייד אין לרכבים, בו נוכל לבצע את העסקה בעזרת הרכב הישן המשמש חלק מהתשלום הכללי וייתרתו, מבוצעת בכסף.

טרייד אין- הדרך הטובה והנוחה לרכישת רכב חדש.
רכישת רכב חדש או כמעט חדש, כיום, אינה עניין מורכב ומסובך וישנן אפשרויות מימון שונות בין הסוכנויות השונות. במגרש המכוניות של חברת אוטופלוס מתבצעות עסקאות טרייד אין בשרון בכל יום ועם כל סוגי הרכבים, צוותי המכירות שלנו מכירים את עולם הטרייד אין על בוריו ומבינים בתחום הערכת הרכבים המיועדים למכירה או לקנייה. עסקת הטרייד אין מתחילה בבדיקת הרכבים על מנת לתת שווי ערכי אשר בסופה ייקבע המחיר הסופי ויתרת התשלום. לאחר אלו תוצע העסקה באופן מלא ללקוח, כאשר תנאי התשלומים נוחים מאד ומתאימים לכיסו של הלקוח.

היכן ניתן לבצע רכישת טרייד אין לרכב בשרון?
ישנם מגרשי מכוניות רבים באזור השרון, אך באוטופלוס תוכלו למצוא, לא רק מגוון רחב ואיכותי ביותר של רכבים, אלא גם צוות מכירות ייחודי, המתמחה בביצועי עסקאות טרייד אין שכן, כל עסקה צריכה להתאים לדרישת הלקוח ולפריסת יתרת התשלומים הנוחה ביותר לרכב המיועד. טרייד אין באזור השרון מומלץ ביותר לבצע במגרש המכוניות של אוטופלוס ולא רק בגלל המחיר אלא בעיקר בגלל השירות המקצועי והאדיב של צוות המכירות אשר, מלווה את הלקוחות גם לאחר ביצוע העסקה ומתחייבים לעסקת טרייד אין חוזרת תוך שנתיים מיום רכישתו של הרכב, בנוסף להטבות משלימות אחרות.

איך אדע מה מתאים לי?
"האני מאמין" שלנו באוטופלוס הוא, כי לכל לקוח יש את הרכב שלו, הרכב שהכי מתאים לו, הרכב שעונה על כל הדרישות והצרכים, הגדולים והקטנים כאחד והאמינו לנו, לכל אחד ואחת יש צרכים מאד מסויימים מהרכב הפרטי, כך למשל רכב לרווק לא יהיה אותו הרכב כמו למשפחה בת 4-5 נפשות. רכב ללקוח אקסטרימי, הנוסע בעיקר בשטח ובתנאי מזג אוויר לא נוחים, מול רכב המיועד לאישה מבוגרת אשר נוסעת רק בכבישים עירוניים ובנסיעות קצרות בכל פעם. התמונה ברורה נכון? ולכן, אנו באוטופלוס מכשירים את הצוותים המקצועיים שלנו כך שידעו להתאים במדויק את ה"סיר למכסה", כך "התבשיל", יוצא מושלם!

כמה קל להתחדש ברכב חדש.
אמנם רכישת רכב היא לא עניין פעוט, אך כיום, עקב אפשרויות המימון הרבות אותן אנו מציעים ללקוחותינו, כל אחד יכול לצאת עם רכב חדש, היום. איך עושים זאת? מגדירים תקציב, צורך ואופן שימוש ברכב, אתם מוזמנים להגיע אלינו עוד היום עם הרכב הישן ואנו, נדאג לכל השאר ובעיקר לרכב חדש בשבילך.

קצת עלינו – אוטופלוס.
חברת אוטופלוס פועלת מזה ארבע עשורים ומנוהלת כעסק משפחתי. אנו מבצעים עסקאות טרייד אין לרכב בשרון ומגיעים אלינו לקוחות מכל רחבי הארץ, פרטיים ועסקיים כאחד. במגרש המכוניות שלנו אנו מבצעים מגוון עסקאות לרכבים כגון:
  • השכרת רכבים.
  • ליסינג.
  • מכירת רכבים יד 1 ו – 2
  • טרייד אין לרכב בשרון

לסיכום.
טרייד אין לרכב בשרון מבצעים רק בחברה אמינה, וותיקה ומקצועית. חברת אוטופלוס אינה עוד חברת מכוניות אלא בית עבור קהל הלקוחות שלנו, אנו מאמינים כי שירות הלקוחות שלנו הוא חלק בלתי נפרד מאיכות הרכבים ומחווית הקנייה ולכן, מקפידים לשמור על קשר עם הרוכשים על מנת לוודא את שביעות רצונם גם לאחר הרכישה ומעניקים שירותי מוסך, פחחות וצבע, הכנה וליווי לטסט השנתי וכמובן ייעוץ בכל נושא נדרש.

תתחדשו!