שנתון
 
יצרן
 
דגם
 
קבוצת רכבים
 
מחירים
 
 
מגרשי מכוניות


תשכחו כל מה שחשבתם שאתם יודעים על מגרשי מכוניות, אנו מזמינים אתכם להכיר את מגרש המכוניות של חברת אוטופלוס. כזה עוד לא ראיתם! באחריות!

מגרשי מכוניות - לא חייבים ללכת לאיבוד.
נכון, המון המוני מכוניות חונות זו לצד זו במגרש ענק ורחב ידיים, יכול בהחלט להיות מראה מבלבל ונראה אותך מתחיל לצעוד, לבדוק, לחפש בתוך ים הרכבים את זה שאתה מחפש בדיוק....לא פשוט בכלל ובדיוק מהסיבה הזו אנו מזמינים אתכם להגיע למגרש המכוניות שלנו בנתניה ליד קניון השרון. מגרשי מכוניות מעלים לרוב מחשבה של מקום בו אורבים סוכני מכירות ללקוחות תמימים ומחפשים בעיקר, כיצד "לגזור קופון". אנו לא מעוניינים להעיד על מה קורה במגרשי מכוניות אחרים, אלא לדבר על המגרש שלנו, אותו אנו מנהלים מזה כ - 4 עשורים, מגרש מכוניות משפחתי, איכותי, מנוסה ומקצועי ביותר.

ים של מציאות במגרשי המכוניות.
מגרשי מכוניות הם לא אדם פרטי עם רכב אחד, אלא מקום עם מגוון גדול במיוחד של רכבים ואפשרויות, כל אחד ואחת ימצאו את הרכב המתאים להם ביותר ותוך זמן לא ארוך. מה שעושה את ההבדל בין מגרשי המכוניות השונים הוא מי שמפעיל אותם, אילו צוותי מכירות פועלים במקום, מי ההנהלה, האם הצוותים עברו הכשרה טכנית בתחום הרכבים? האם יודעים לענות על השאלות של הלקוחות ובעיקר, האם ניחנו הצוותים ברמת שירות איכותית, שתייצר ללקוח חווית קנייה אשר לאחריה, ימליץ הלאה לחבריו ולבני משפחתו האחרים?

כיצד לנצל את הזמן באופן מיטבי?
בדיוק בשל העובדה כי מגרשי מכוניות הינם מקום גדול במיוחד, מומלץ להיערך בהתאם לקראת הביקור ואף, אם ניתן, הגיעו עם מלווה (בן משפחה/ חבר/ מישהו שאתם סומכים על דעתו).
  • תקציב – מה שהוגדר, זה מה שיש. הגדירו מסגרת/ טווח תקציבי ממנו לא תחרגו ולא משנה מה יאמר לכם איש המכירות, לא הוא זה שצריך לעמוד בתשלומים, אלא אתם ולכן אל תתפתו והכינו מראש את התקציב. ייתרון חשוב נוסף בהגדרת התקציב הוא הסינון. מרגע בו יש לכם מסגרת, "נחתכים" באופן מיידי דגמים שאינם תואמים למסגרת, מה שמצמצם את כמות ומגוון הרכבים במגרש.
  • דגם מועדף – לכל אחד יש את החלום לדגם מסויים ועל מנת שלא ללכת לאיבוד ממש, החליטו מבעוד מועד מהו הדגם המועדף עליכם, או 2 - 3 נבחרים, עליהם תהיו מוכנים להתפשר ואל תסטו. היו החלטיים וממוקדים.
  • ירידה לפרטים – דגם הרכב אינו מספיק על מנת לדייק את הדרישה ולכן חשוב לדעת למשל, כמה דלתות חשוב לכם שיהיו ברכב, חלל פנים הרכב, מערכת שמע, ניווט מובנה מיכל דלק וזיהום אוויר ועוד. כל פרט שכזה, מקרב אתכם יותר אל הרכב המתאים.
  • רכב חדש / רכב יד 2 – ההבדל בין רכב חדש לרכב יד 2 קיים וניכר בתקציב וסך הק"מ שנסע. גם כאן נדרשת החלטה מראש והיא תלוית תקציב.
  • אופן השימוש ברכב – אופי הנהג והנהיגה מאד חשוב כאשר אנו בוחרים רכב חדש או יד 2 לכן, בבואכם אל מגרשי מכוניות שונים, דעו לומר בדיוק מהו אופי הנהיגה, רמת השימוש, גילו ונסיונו של הנהג.


טיפ לדרך.
  • כדאי לישון על זה. קחו לכם יום למחשבה טרם הרכישה. היו בטוחים כי אכן מה שהציעו לכם הוא המתאים לכם, התייעצות עם מקורבים תמיד עוזרת וממקדת את הבחירה.
  • מו"מ לא מזיק אף פעם. אם במגרשי מכוניות לא תתמקחו, איפה כן?!
  • בדיקת מחירי מחירון – תמיד טוב לדעת לפני שאתם מגיעים מהם המחירים הנהוגים בשוק הרכבים, כך תהיו עם היד על הדופק בכל הקשור למחירים המוצעים לכם במגרשי המכוניות.
בברכת דרך צלחה למכונית החדשה.